NGO

Get Adobe Flash player

Poprzednie konkursy S3KTOR

Powiększ Zwykły Pomniejsz
share
opublikowano: 2012-10-09 12:20, mleciak

Wiemy już, które inicjatywy okazały się zwycięskie w konkursie na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową 2011 roku S3KTOR.

Podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu S3KTOR 2011, które odbyło się w dniu 6 września 2012 roku w Teatrze Konsekwentym_Koneser na warszawskiej Pradze, uhonorowane zostały inicjatywy w dziewięciu tematycznych kategoriach konkursowych oraz trzech dodatkowych. W wydarzeniu wzięli udział: Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy Włodzimierz Paszyński, Przewodnicząca Rady m.st. Warszawy Ewa Grupińska-Malinowska, burmistrzowie dzielnic m.st. Warszawy, dyrektorzy biur Urzędu m.st. Warszawy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, miejscy urzędnicy, mieszkańcy Warszawy, przedstawiciele partnerów konkursu S3KTOR 2011 i przedstawiciele mediów.

Zachęcamy do zapoznania się z wystawą prezentującą inicjatywy nominowane do nagród głównych i zwycięskie  w konkursie S3KTOR 2011, którą będzie można zobaczyć w różnych miejscach na terenie Warszawy.

 

Image preview

 

Już teraz zapraszamy do udziału w III edycji konkursu S3KTOR, która będzie skierowana do organizacji pozarządowych realizujących w 2012 roku inicjatywy na rzecz Warszawy i jej mieszkańców. O szczegółach będziemy informować pod koniec 2012 roku.

 

Odwiedź konkurs S3KTOR na Facebooku

 Image preview