Branżowa Komisja Dialogu Społecznego ds. Lokalnego Systemu Wsparcia i...

opublikowano: poniedziałek, 5 grudzień, 2016 - 11:00, agasior

Image preview

Spotkanie Komisji:

Szanowni Państwo,

w imieniu Prezydium BKDS ds LSW i PWD mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wideokonferencji w dn. 16 czerwca br., o godz. 12:00 za pośrednictwem aplikacji WEBEX. Sugerujemy zainstalowanie desktopowej wersji oprogramowania. Aplikację należy pobrać ze strony https://www.webex.com/downloads.html.

W części Webex Meetings – Download for Windows.

Aby dołączyć do spotkania należy kliknąć w przycisk  Start meeting, a następnie postępować zgodnie z instrukcją. Ze względu na stabilność połączenia sugerujemy na początku wyłączenie kamery.

Program spotkania:

12.00 – 12.05 Powitanie uczestników

12.05 – 12.25  Jak LSW Może wspomóc miasto w diagnozie i niwelowaniu niepożądanych skutków izolacji społeczne

12.25 – 12.55 Plany i sugestie oraz stanowisko BPiPS na uzupełnienie dodatkowych działań w szkołach od września, w przypadku - co już wiemy - ograniczenia zajęć pozalekcyjnych od kolejnego roku szkolnego.

Propozycja pozostawienia części działań LSW do końca 2020 w systemie hybrydowym -stacjonarne/online.

Zmiana harmonogramu działań LSW w taki sposób, aby część działań realizowanych podczas roku szkolnego mogła być wykorzystana w wakacje.

12.55 – 13.10  Plany miasta na 2021+ związane z uszczupleniem przez SARS-COV-2 budżetu i priorytety w zakresie finansowania zadań wieloletnich w tym LSW i PWD.

13.10– 13.45 Baza Monitorująca 2. Jej zalety i wady. Przede wszystkim otrzymanie deklaracji miasta czy obligatoryjne jest korzystanie z niej po przyjęciu przez BPiPS uwag odnośnie funkcjonowania lub braku funkcjonowaniu systemu.

6. Na jakiej podstawie rozliczymy wskaźnikowo projekt, w przypadku braku możliwości korzystania z jednolitego systemu gromadzenia danych. Co w przypadku, kiedy szkoły odmawiają współpracy przy pozyskaniu wskaźników zasłaniając się COVID?

7. Czy jest możliwość odzyskania danych z POMOST?

8. Po czyjej stronie leży weryfikacja danych, które zostały zmigrowane z POMOST do BM2? Czas weryfikacji około 3 m-cy przy tej ilości rekordów.

13.45 – 14.00 Pytania, propozycje

Spotkanie BKDS ds. LSW i pwd – online (zoom)

Przewodnicząca Komisji:

Aleksandra Smolińska, Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci

tel.790840205 email: a.smolinska@serduszko.org.pl

Prezydium Komisji:

Aleksandra Smolińska,

Magdalena Skorupka

Emilia Grabowska

Tomasz Szczepański

Skład Komisji:

• Stowarzyszenie „Serduszko dla Dzieci"
  • Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom
  • Oddział Terenowy Towarzystwa Rozwoju Aktywności Dzieci „Szansa” Warszawa Targówek
  • Stowarzyszenie Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ
  • Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej
  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
  • Przymierze Rodzin
  • Stowarzyszenie Twórczych Pedagogów
  • Oddział Terenowy Towarzystwa Rozwoju Aktywności Dzieci „Szansa” Warszawa Ochota
  • Fundacja Ave
  • Stowarzyszenie Wspólne Podwórko
  • Stowarzyszenie dla Rodzin
  • Stowarzyszenie Mierz Wysoko
  • Kościół Armia Zbawienia
  • Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny Karan
  • Stowarzyszenie w Stronę Marzeń
  • Fundacja ART
  • Fundacja UNA
  • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
  • Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Gniazdo
  • Stowarzyszenie Strefa Wsparcie
  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Ulicy im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"
  • Świetlica "Pod Aniołem" Rzymsko Katolicka Parafia Św. Marka Ewangelisty
  • Fundacja KAGI
  • Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Loretańskie
  • Europejska Fundacja na rzecz edukacji profilaktyki i wychowania NORMA

Przedstawicielki Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy wchodzące w skład Komisji:

Agnieszka Dobija-Nowak
e-mail: adobija@um.warszawa.pl

Izabela Sobieska
e-mail: isobieska@um.warszawa.pl

Podsumowanie KDS
    (plik: podsumowanie_kds_ds_lsw_i_pwd_19_12_2017.docx, rozmiar pliku: 16.08 KB)
    Regulamin BKDS 2018
    (plik: 20.02.2018_regulamin_bkds_ds_lsw_i_pwd.docx, rozmiar pliku: 23.83 KB)
    Plan Pracy 2019
    (plik: plan_pracy_rocznej_bkds_lsw_i_pwd_2019.docx, rozmiar pliku: 26.03 KB)

Wydarzenia dla Branżowa Komisja Dialogu Społecznego ds. Lokalnego Systemu Wsparcia i Placówek Wsparcia Dziennego

Zobacz piątek, 7 sierpień, 2015 - 08:44

Sprawozdanie z działalności KDS ds. Lokalnego Systemu Wsparcia za 2019 rok
    Protokół z posiedzenia BKDS z dnia 15 października 2019 r.
    Protokół z posiedzenia BKDS z dnia 19 września 2019 r.
    Protokół z posiedzenia BKDS z dnia 18 czerwca 2019 r.
    Protokół z posiedzenia BKDS z dnia 16 kwietnia 2019 r.
    Protokół z posiedzenia BKDS z dnia 18 grudnia 2018 r.
    Protokół z posiedzenia BKDS z dnia 20 października 2018 r.
    Sprawozdanie z działalności KDS ds. Lokalnego Systemu Wsparcia i Placówek Wsparcia Dziennego za 2018 rok
    Protokół z posiedzenia BKDS z dnia 25 września 2018 r.
    Protokół z posiedzenia BKDS z dnia 28 sierpnia 2018 r.
    Protokół z posiedzenia BKDS z dnia 19 czerwca 2018 r.
    Protokół posiedzenia Komisji Dialogu Społecznego ds. Lokalnego Systemu Wsparcia w dniu 22 maja 2018 roku
    Protokół posiedzenia Komisji Dialogu Społecznego ds. Lokalnego Systemu Wsparcia w dniu 17 kwietnia 2018 roku
    Protokół posiedzenia Komisji Dialogu Społecznego ds. Lokalnego Systemu Wsparcia w dniu 20 marca 2018 roku
    Protokół posiedzenia Komisji Dialogu Społecznego ds. Lokalnego Systemu Wsparcia w dniu 20 lutego 2018 roku