NGO

Get Adobe Flash player

Wieloletni program współpracy m.st. Warszawy z podmiotami ekonomii...

Powiększ Zwykły Pomniejsz
share
opublikowano: 2012-12-24 13:33, an.malinowska

Wieloletni program współpracy m.st. Warszawy z podmiotami ekonomii społecznej

W ramach projektu „TORO – w poszukiwaniu skutecznych metod wsparcia instytucji ekonomii społecznej” został opracowany Wieloletni program współpracy m.st. Warszawy z podmiotami ekonomii społecznej na lata 2013-2015.

Program jest dokumentem wskazującym warunki oraz zasady współpracy pomiędzy m.st. Warszawą (jednostką samorządu terytorialnego) z podmiotami ekonomii społecznej (PES) w wymiarze trzyletnim. Program opisuje założenia finansowe oraz procedury wypracowywania podstawowych kierunków działania i rekomendowanych zmian w sferze wspierania, a także rozwijania ekonomii społecznej. Wskazuje istniejące formy współpracy m.st. Warszawy z PES oraz określa planowane działania i kierunki zmian.

Projekt programu został opracowany przez eksperta ds. opracowania programu, współpracującego z m.st. Warszawą w ramach projektu TORO, w oparciu o uwagi i sugestie ekspertów z zespołu ds. rozwoju ekonomii społecznej w m.st. Warszawie oraz uczestników spotkań konsultacyjnych.

Program został podpisany przez Pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi w dniu 24 grudnia 2012 roku.

Image previewImage preview

TORO – w poszukiwaniu skutecznych metod wsparcia instytucji ekonomii społecznej
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Wieloletni program współpracy m.st. Warszawy z podmiotami ekonomii społecznej na lata 2013-2015
    (plik: wieloletni_program_wspolpracy_m_st_warszawy_z_pes_24.12.2012_cz-b.pdf, rozmiar pliku: 376.71 KB)
    Pobierz