NGO

Get Adobe Flash player

Seminarium na temat ewaluacji projektu TORO

Powiększ Zwykły Pomniejsz
share
opublikowano: 2013-02-15 11:04, an.malinowska

Serdecznie zapraszamy na seminarium upowszechniające wyniki ewaluacji projektu innowacyjnego testującego „TORO – w poszukiwaniu skutecznych metod wsparcia instytucji ekonomii społecznej”. 

Seminarium skierowane jest do pracowników biur Urzędu m.st. Warszawy i urzędów dzielnic m.st. Warszawy oraz jednostek podległych, takich jak ośrodki pomocy społecznej, którzy zajmują się współpracą finansową i pozafinansową z organizacjami pozarządowymi/podmiotami ekonomii społecznej. W seminarium mogą uczestniczyć także przedstawiciele organizacji pozarządowych/podmiotów ekonomii społecznej z Warszawy i Mazowsza.


Seminarium odbędzie się w 28 lutego 2013 r. w godzinach 12:00-15:00 w Centrum Konferencyjnym WILCZA w Warszawie, przy ul. Wilczej 9.

 Osoby zainteresowane uczestnictwem w seminarium proszone są o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres poczty elektronicznej ebudziszewska@um.warszawa.pl lub złożenie w oryginale w sekretariacie Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 lutego 2013 roku. Udział w seminarium jest bezpłatny.

W przypadku pytań proszę kontaktować się z Ewą Budziszewską-Zawartko z Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy: ebudziszewska@um.warszawa.pl, tel: 22 44 33 439.

 

Program seminarium

12:00-12:15 Rejestracja uczestników, kawa

12:15-12:30 Powitanie uczestników – p. Tomasz Pactwa, Biuro Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy

12:30-12:45 Kilka słów o ekonomii społecznej w m.st. Warszawie – p. Anna Malinowska, Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy

12:45-13:00 Od pomysłu do Produktu – wprowadzenie do Produktów Finalnych projektu innowacyjnego testującego „TORO – w poszukiwaniu skutecznych metod wsparcia instytucji ekonomii społecznej” – dr Magdalena Arczewska, Uniwersytet Warszawski, ekspert ds. produktów

13:00-13:40 Czy innowacja działa? – wyniki ewaluacji Produktu I – Instrumentu Finansowego w postaci systemu pożyczkowego/poręczeniowego wspierającego płynność finansową Instytucji Ekonomii Społecznej – dr Magdalena Arczewska, Uniwersytet Warszawski, ekspert ds. produktów, autorka raportu "Produkty finansowe dedykowane instytucjom ekonomii sołecznej. Raport z badania ewaluacyjnego" .

13:40-14:00 Przerwa kawowa

14:00-14:50 Czy innowacja działa? – wyniki ewaluacji projektu oraz produktów projektu – p. Emilia Izdebska-Stańczyk, Wawrzyniec Stańczyk Audyt i Doradztwo Europejskie, autorka raportu ewaluacyjnego w ramach projektu „TORO”

14:50-15:00 Wnioski, dyskusje, kawa


Projekt „TORO – w poszukiwaniu skutecznych metod wsparcia instytucji ekonomii społecznej” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Formularz zgłoszeniowy
    (plik: formularz_zgloszeniowy_seminarium.doc, rozmiar pliku: 134.5 KB)
    Pobierz