NGO

Get Adobe Flash player

Raport „Kondycja warszawskiego sektora pozarządowego 2015” po zmianach

Powiększ Zwykły Pomniejsz
share
opublikowano: 2016-01-20 11:37, twisniewski

W związku z napływającymi uwagi do raportu "Kondycja warszawskiego sektora pozarządowego 2015", prezentujemy poprawioną wersję dokumentu.

Raport „Kondycja warszawskiego sektora pozarządowego 2015” po zmianach

Raport „Kondycja warszawskiego sektora pozarządowego 2015” przedstawia informacje dotyczące funkcjonowania stołecznych stowarzyszeń i fundacji.
W celu pogłębienia wniosków z badań dane zostały zaprezentowane na tle informacji o całym polskim sektorze pozarządowym (zebranych w ramach ogólnopolskich badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Klon/Jawor „Kondycja sektora organizacji pozarządowych w Polsce 2015”).
W kolejnych rozdziałach prezentowane są dane dotyczące wielkości, obszarów i form działalności organizacji, ich zasobów i sposobów działania, a także najważniejszych potrzeb i problemów. Obszerna część raportu jest poświęcona relacjom z ważnymi partnerami stołecznych organizacji, w tym współpracy z Urzędem m.st. Warszawy.
Pogłębiona analiza stołecznego sektora pozarządowego była możliwe dzięki badaniom sfinansowanym ze środków urzędu m.st. Warszawy. Badania ogólnopolskie zostały zrealizowane w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), a także z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Dokument można pobrać tu: Raport „Kondycja warszawskiego sektora pozarządowego 2015” po zmianach

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Raport „Kondycja warszawskiego sektora pozarządowego 2015” po zmianach
    (plik: raport_kondycja_warszawskiego_sektora_pozarzadowego_2015_po_zmianach.pdf, rozmiar pliku: 1209.84 KB)
    Pobierz