NGO

Get Adobe Flash player

Konsultacje dot. rozporządzeń wykonawczych do ustawy o działalności...

Powiększ Zwykły Pomniejsz
share
opublikowano: 2018-09-18 11:36, p.jesiotr

Konsultacje dot. rozporządzeń wykonawczych do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie / 19 września 2018 r.

ZAPROSZENIE

Fundacja Republikańska zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz jednostek samorządu terytorialnego do udziału w konsultacjach publicznych ws. projektów rozporządzeń do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dotyczące m.in. Rady Działalności Pożytku Publicznego, wzorów ofert i umów na realizację zadań publicznych, oraz sprawozdań merytorycznych OPP.

W województwie mazowieckim spotkanie odbędzie się 19 września br., o godz. 15:00 w Hotelu MDM (Sala Pod Kandelabrami) przy pl. Konstytucji 1 w Warszawie.

Konsultacje odbywają się w ramach projektu z Działania 2.16 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pn. Konsultacje od-nowa, realizowanego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów w partnerstwie z Fundacją Republikańską

Konsultacje pisemne dostępne będą od 3.09. br. na stronie: https://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-kancelarii-prezesa/projekty-aktow-prawnych