NGO

Get Adobe Flash player

Konferencja podsumowująca projekt TORO

Powiększ Zwykły Pomniejsz
share
opublikowano: 2013-06-11 12:02, an.malinowska

Konferencja podsumowująca projekt TORO fot. Projekt TORO

Serdecznie zapraszamy na konferencję upowszechniającą rezultaty projektu „TORO – w poszukiwaniu skutecznych metod wsparcia instytucji ekonomii społecznej, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, która odbędzie się w środę 26 czerwca 2013 roku w godzinach 11.00-14.30 w Warszawie.

Konferencja będzie okazją do zapoznania się z mechanizmami oraz dobrymi praktykami wspierania podmiotów ekonomii społecznej na terenie całej Polski (m.in. stosowania klauzul społecznych) - szczegóły w programie spotkania. W ramach projektu TORO udzielono wsparcia podmiotom ekonomii społecznej na terenie województwa mazowieckiego poprzez:

 

Projekt „TORO – w poszukiwaniu skutecznych metod wsparcia instytucji ekonomii społecznej” realizowany jest przez miasto stołeczne Warszawę wraz z partnerami krajowymi:

oraz partnerem zagranicznym:

 

Osoby, które chcą wziąć udział w konferencji prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres katarzyna.gierczycka@wrzos.org.pl do dnia 14 czerwca br. O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem konferencji jest Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych. W razie pytań prosimy o kontakt z p. Katarzyną Gierczycką, tel. 22 826 52 46.

 

TORO – w poszukiwaniu skutecznych metod wsparcia instytucji ekonomii społecznej
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Image previewImage preview

Pliki do pobrania

 1. 1.
  Program konferencji TORO
  (plik: program_toro.pdf, rozmiar pliku: 292.31 KB)
  Pobierz
 2. 2.
  Formularz zgłoszeniowy na konferecję TORO
  (plik: formularz_toro.doc, rozmiar pliku: 277.5 KB)
  Pobierz