Gra dyskusyjna Miasto w dialogu z 3 sektorem

opublikowano: 2017-02-22 10:07, twisniewski

Działacie społecznie? Prowadzicie organizację pozarządową? Pracujecie w ciałach dialogu? Współpracujecie z organizacjami pozarządowymi? To ostatni moment, żeby włączyć się w proces. Spotkajmy się 13 marca na grze dyskusyjnej Miasto w dialogu z 3 sektorem, żeby zdecydować, jak ma wyglądać dialog z Urzędem Miasta i dzielnicami.

Gra dyskusyjna Miasto w dialogu z 3 sektorem

Za nami diagnoza funkcjonowania warszawskiej struktury dialogu (wrzesień–październik 2016) oraz KOLAB, w trakcie którego osoby reprezentujące cztery grupy: organizacje pozarządowe, administrację samorządową, aktywistów i radnych wypracowały swoje propozycje zmian (listopad–grudzień 2016). Wypracowane w całym procesie rozwiązania zaczną obowiązywać w Warszawie od początku 2018 roku.

Podczas wydarzenia 13 marca uczestnicy i uczestniczki wypowiedzą się na temat najważniejszych dylematów, jakie wyłoniły się podczas procesu. Przy okazji poznają także metodę gry dyskusyjnej, która ułatwia rozmowę na złożone tematy.

Zapraszamy!

Kiedy? 13 marca (poniedziałek)
Gdzie? Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25
O której? Od 17.00 do 20.30

Więcej informacji i formularz rejestracyjny: http://poledialogu.org.pl/gra.

Na kilka dni przed wydarzeniem wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają materiały informacyjne, z którymi będą mogły zapoznać się przed grą.

Pytania? Prosimy o kontakt na miastowdialogu@poledialogu.org.pl.

Przedsięwzięcie jest organizowane przez Fundację Pole Dialogu we współpracy z Fundacją Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia" na zlecenie m.st. Warszawy.